Tetovacie štúdio TattooAtria vzniklo v r. 2001.  Štúdio tvorí Katarína a Jano. Inšpiráciou pre názov  bola kapela ATRIA - znamená BRÁNA, ktorú založili naši kamaráti.

Tetuje Katarina - začiatky sú väčšinou vždy ťažké , človek musí mať štastie na ľudí. Vďaka mojim rodičom a priateľovi som vyštudovala šUV J.Vydru, a moja cesta nesmerovala na VšVU, ale s priateľmi a známimi z ATRIE jej okruhu, ktorým chcem touto cestou poďakovať som sa dostala do Brna k Robinovi, cez neho som sa dostala k tetovaniu, chodila som tam prvé roky dosť pravidelne, kupovala som od neho materiál, a zásoboval ma cennými radami, ktoré ma posúvali dopredu, a ďalej sa snažím zdokonalovať sa. Chcem ešte  poďakovať aj dvom ľuďom, ktorí nám pomohli s reklamou, čo sa týka našej prvej internetovej stránky a to Tomášovi a Rudovi.

V r. 2007 sa nám podarilo presťahovať sa do nových priestorov v Dunajskej Lužnej, snažíme sa aby bolo naše štúdio a prístup k ľuďom v príjemnom duchu.

V r. 2008 v decembri sa nám narodil syn Samuel, tak som si musela dať kratšiu pauzu, a potom som začala tetovať opäť.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili a ešte len návštívia. Naša snaha je stále sa zdokonalovať, aby naša práca bola čím ďalej kvalitnejšia. A ďakujem aj Harvymu, že ma zasvätil do tvorby www.stránok a že si ju ako tak možem vytvárať sama.    

  

foto